Úspešný hokejista – gymnazista

Mário Grman - gymnazista s hokejkou v ruke a hokejista s gymnáziálnymi vedomosťami v hlave.

WHAT YOU SHOULD KNOW ABOUT: Adriana Jančeková

Adriána Jančeková, absolventka nášho gymnázia (maturovala v školskom roku 2017/2018). V jej zaujímavom životnom príbehu môže nájsť inšpiráciu i poučenie mnoho mladých, ale aj starších. Od pôsobenia v modelingu sa dostala až k jóge. Ako zvládla náročné životné etapy nám porozprávala.

Exotická návšteva

Thajsko - krajina exotiky a pre nás nevídaných sociálnych, no aj kultúrnych rozdielov. Naša návšteva "Pinn" nám prezradila viac o svojom pobyte u nás a jej rodnej zemi.

Naša malá francúzska návšteva

Francúzsko? Och, koľko myšlienok, čarovných príbehov a scenérií sa nám prehrá a vynorí v hlave. Nám žiakom francúzštiny sa ale tento pojem spája aj s Christine a Gérardom spolu s pani Mgr. Jarmilou Godálovou, ktorá vedie v Topoľčanoch klub s kurzami francúzskeho jazyka.